Ny sesong og ny klubbkolleksjon

Advarsel, åpne i et nytt vindu. PDFSkriv utE-post

Klubben har inngått avtale med Select Norge på sportsutstyr. Vi har fått laget en egen klubbkolleksjon som vi gleder oss til å presentere for våre medlemmer.

Vi vil nå i midten av september sende ut en brosjyre til alle våre medlemmer med våre utvalgte produkter. Mange medlemmer har ventet på ny treningsdress og nå er den klar. Den er i vår klubbkolleksjon og heter Sevilla. Ordinært koster denne kr 798. Løv-Ham-pris vil være kr 548 MEN i en begrenset periode vil alle våre medlemmer få treningsdress for kr 450.

Det er MX-sporten på Oasen som er vår forhandler. Her kan du, ved å vise medlemskortet som du får etter å ha betalt kontigenten, få 20% på alle Selectvarer og 15% på øvrige varer i butikken til oridinær pris.

Vi ser frem til å se våre medlemmer i flotte nye treningsdresser. Draktene vil de ulike lagene vil vi skifte ut litt etter hvert.

Vi ønsker alle en flott sesong og ønsker Select Norge velkommen med på laget!